ما چه خدماتی
به شما ارائه میدهیم؟

درباره ما

شرکت کیک تصویری مروارید با 23 سال سابقه در زمینه تولید ورق خوراکی ، جوهر خوراکی ( مخصوص چاپگر های خوراکی ) و انواع  رنگهای خوراکی  شامل رنگ های ژله ای رنگ های پودری با برند کپی کیک kopykake و فتو کیک Fotokake فعالیت میکند.

از زیر شاخه های رنگ های سنتتیک میباشند که دو صورت حلال در آب و حلال در روغن موجود است .رنگ های پودری حلال در روغن برای رنگ کردن شکلات استفاده میشود .
و از رنگ های پودری حلال در آب میتوان برای رنگ کردن خامه و فوندانت استفاده نمود.

رنگ های خوراکی پودری 

از رنگ های ژله ای میتوان جهت رنگ کردن خامه ، آیسینگ و فوندانت و انواع شیرینی و خمیر کیک و نان و بستنی و بیسکوییت و پاستیل و دسر استفاده نمود.
کاربرد اساسی رنگ های ژله ای برای رنگ دهی در خامه و فوندانت و آیسینگ می باشد زیرا حالت ژله ای رنگ باعث میشود که محصول مصرفی شل نشده و قوام خود را از دست ندهد.

رنگ های خوراکی ژله ای 

داستان ما

​​کیک تصویری مروارید از سال 1378به عنوان اولین شرکت و با مجوز وزارت بهداشت فعالیت خود را با خدمات چاپ تصاویر خوراکی آغاز نمود و بعد از آن در سال 1399 با همکاری شرکت کپی کیک آمریکا تولید کاغذ های خوراکی با فرمولاسیون و تحت لیسانس شرکت کپی کیک شروع نمود در تمام این سال ها تمام هدف شرکت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا بوده و هست .و سال 1401 با رونمایی از محصول جدید رنگ خوراکی ( ژله ای ، پودری و ...) در صدد تکمیل سبد کالای مشتریان عزیز می باشد .

چرا رنگ های خوراکی ژله ای کپی کیک 

​.مواد اولیه و فرمولاسیون کپی کیک آمریکا 
.مجوز بهداشت و سیب سلامت.
.تنوع 24رنگ و شدت رنگ دهی فوق العاده بالا .
.بهبود دهنده کیفیت خامه 
.قوام دهنده و شفاف کننده خامه و فوندانت
.طعم خنثی و رایحه بی نظیر 

سبد خرید